×
اطلاعات تماس با پشتیبانی
لطفاً در روزهای کاری و ساعت های کاری تماس گرفته شود.
تلفن پشتیبانی :02155329276, 09367871247 , 09101567053

مزایا و معایب دوربین های مداربسته

قبل از تصمیم گیری در مورد نصب یا عدم نصب سیستم دوربین امنیتی ، باید دانش و مهارت آن را کسب کرده باشید. این به شما کمک می کند تا یک تصمیم آگاهانه بگیرید و دوربینی تهیه کنید که نیازها و انتظارات شما را برآورده کند. هنگامی که جوانب مثبت و منفی را ارزیابی کردید ، می توانید در مورد مناسب بودن آنها تصمیم بگیرید. برای اینکه بهترین انتخاب را داشته باشید میتوانید از کمک کارشناسان  دنیای  مداربسته بهره مند شوید.
 
مزایا و معایب دوربین های مداربسته
 
امروزه ، داشتن یک سیستم دوربین مداربسته مناسب برای تضمین امنیت محل زندگی شما بسیار مهم است. بیشتر دوربین های امنیتی معمولاً مزایای زیادی دارند. اما ، برخی نیز دارای مشکلات زیادی هستند. ممکن است از خود بپرسید که چگونه مردم حتی تمایل به خرید دوربین های مدار بسته دارند. خوب ، دلیل اساسی آن این است که نکات مثبت داشتن سیستم دوربین مداربسته خیلی بیشتر از منفی ها است. در ادامه برخی از مزایا و معایب دوربین های مداربسته را برایتان شرح میدهیم. 
 
مزایای نصب دوربین مداربسته
 
- کنترل اماکن گوناگون با نصب دوربین مداربسته:
شما می توانید با نصب دوربین مداربسته منازل پارکینگ ها و یا اگر مدیر شرکت هستید شرکت خود را کنترل کنید.

- نصب دوربین مداربسته بصورت ۳۶۰ درجه:
هنگام نصب دوربین مداربسته برخی از دوربین ها این قابلیت را دارند که اگر در یک مکان نصب شوند آنجا را به صورت ۳۶۰ درجه پوشش میدهند و با زدن یک دکمه می توانید دوربین مداربسته را بچرخانید و تمام منطقه را مشاهده کنید، البته همه دوربین ها این قابلیت را ندارند و یا برخی از این دوربین ها را می توان برنامه ریزی کرد که خود به صورت اتوماتیک بچرخند که دیگر احتیاج نباشد شما به صورت دستی هر لحظه آن ها را بچرخانید.
 
- افزایش امنیت اماکن گوناگون با نصب دوربین مداربسته:
دوربین های مداربسته امن هستند و می توانید کنترل کامل بر روی سیستم خود داشته باشید. به همین علت با نصب دوربین مداربسته به آسانی میتوانید ایمنی خانواده و کسب و کار خود را تضمین کنید. با تکنولوژی سیستم های امنیتی و تجهیزات در محیط های داخلی و خارجی برای محافظت از مردم، دارایی ها، وسایل نقلیه میتوان مورد استفاده قرار داد. سیستم های امنیتی دوربین های مداربسته بعنوان موثرترین روش در کاهش جنایت محسوب می شوند.

- کاهش هزینه های بیمه خانه با نصب دوربین مداربسته:
هزینه ی بیمه ی شما باید با کاهش خطر، کم شود. می توانید با نصب دوربین مداربسته و کاهش جرائم، هزینه های بیمه خانه یا دارایی های دیگر خود را تقلیل دهید
 
 
معایب نصب دوربین مداربسته 
 
- حک شدن دوربین مداربسته:
بی تردید یکی از مهم ترین معایب نصب دوربین مداربسته امکان حک شدن این دوربین ها می باشد. سارقین به آسانی میتوانند دوربین های مداربسته شما را حک کنند. بهتر است رمزی که برای دوربین خود قرار می دهید کمی سخت باشد تا به آسانی حک نشود.

- هزینه نصب دوربین مداربسته:
اگر چه نصب ماکت دوربین مداربسته چندان گران قیمت نیست، ولی نمونه های واقعی آنها پرهزینه اند. هزینه ی نصب دوربین مدار بسته به تعداد و قابلیت های آن بستگی دارد. همچنین از هزینه ی نگهداری و تعمیر آن هم نباید غافل شد.

- خراب شدن سیستم نظارتی دوربین مداربسته:
پس از نصب دوربین مداربسته، امکان دارد با خراب شدن یک دوربین مدار بسته سیستم نظارتی خراب شود و شما نتوانید تصاویری که میخواهید را دریافت کنید.

- نقض حریم خصوصی با نصب دوربین مداربسته:
در گذشته نصب دوربین مداربسته باعث بروز اختلافات و شکایت های حقوقی شده است. گاها کارفرمایان بدون اجازه کارمندان را تحت کنترل دوربین مدار بسته قرار داده اند و همین امر سبب شکایت از آنها به علت نقض حریم خصوصی شده است.


برچسب ها :

دوربین امنیتی

دوربین مداربسته

مزایای دوربین مداربسته

معایب دوربین مداربسته